Nemohu se připojit on-line, vše potřebné pouze předám škole

Škole je třeba doručit:

Formuláře potřebné k zápisu si můžete také vyzvednout již od 6. dubna 2021 v době od 8 – 13 h na vrátnici školy.

Jakým způsobem je doručíte:

• Osobním podáním ve škole na vrátnici od 12. 4 do 23. 4. 2021 v čase od 8 do 13 h. Můžete využít také poštovní schránku u vchodu školy. Ve čtvrtek 15. 4 a 22. 4. 2021 od 13 do 16 h je  možná osobní konzultace se zástupcem školy, který Vám mimo jiné pomůže vyplnit formulář.
  • Elektronicky – je zde nutný elektronický podpis zákonného zástupce. Pokud chybí, musí zákonný zástupce do 5 dnů přijít do školy žádost podepsat.
  • Poštou na adresu školy.

Veškeré podklady k zápisu je nutné doručit škole nejpozději do 23. 4. 2021.

Jak se dozvíte, že bylo Vaše dítě přijato:

Seznam přijatých dětí bude zveřejněn na webových stránkách školy a na nástěnce u hlavního vchodu do budovy školy v první půlce května. V souladu s  ochranou osobních údajů (GDPR) nebudou zveřejňovány jmenné seznamy, ale pouze kódy jednotlivých  přijatých uchazečů, které obdrží zákonní zástupci po odeslání žádosti o přijetí do 1. ročníku.

Budete-li mít  k zápisu dotaz, napište nám na e-mail: sekretariat@zsmoravska.cz nebo zavolejte: 596 802 542, 596 802 543.

Těšíme se na Vás i na Vaše děti.