1. místo v obou kategoriích v dopravní soutěži BESIP „Mladý cyklista“

Ve čtvrtek se konalo městské kolo dopravní soutěže „Mladý cyklista“ a žáci v obou kategoriích získali stejně jako v loňském roce první místa. Mladší kategorii reprezentovali Vítek Mihajlo, Daniel Fussek, Natálie Kucharczyková z 5. B a Tereza Hamtáková ze 4. B. Daniel Fussek obsadil první místo v jednotlivích a Natálie Kucharczyková druhé místo.

Za starší kategorii bojovali Kateřina Bílská, Daniel Červený z 9. B, Viktorie Trávníková a Matěj Urbaník ze 7. C. V soutěži jednotlivců jim připadla všechna tři místa –  Danielu Červenému třetí místo, Viktorii Trávníkové druhé  a Matěji Urbaníkovi  prvenství. Ten se zároveň stal absolutním vítězem celé soutěže s pouze třemi trestnými body. Mladým cyklistům moc gratulujeme a přejeme úspěch v okresním kole, které se bude konat 17. května v Bohumíně.