Městské kolo dopravní soutěže „Mladý cyklista“

Ve čtvrtek 4. 5. se na dopravním hřišti v Havířově konalo městské kolo dopravní soutěže „Mladý cyklista“. Naši žáci byli velmi úspěšní a ze 13 škol zvítězili v obou kategoriích.

Mladší kategorii reprezentovali: Natálie Kucharczyková, Daniel Fussek a Vítek Mihajlo ze 4. B a Viktorie Trávníková z 6. C. Vítek Mihajlo se stal absolutním vítězem v této kategorii a Daniel Fussek obsadil 3. místo v jednotlivcích.

Za starší kategorii soutěžili Lucie Kyšková, Kateřina Bílská a Daniel Červený z 8. B a Matěj Urbaník ze 6.C, který se zároveň stal absolutním vítězem v této kategorii. V jednotlivcích i další místa patřila naší škole – 2. místo Lucii Kyškové a 3. místo Kateřině Bílské. Z šesti nejlepších jednotlivců tedy pět míst patřilo naší škole. Všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole, které se bude konat 18. května v Bohumíně.