Naši žáci strávili dopoledne s nejlepšími krasobruslaři Evropy

Ve středu 25. 1. se vybraní žáci 2. stupně zúčastnili neopakovatelné akce, a to Mistrovství Evropy v krasobruslení v ostravské Ostravar aréně! Mistrovství Evropy v tomto zajímavém sportu se k nám do České republiky vrátilo po 19 letech! Po přísné a zdlouhavé vstupní kontrole do areálu, jak to u takových velkolepých akcí bývá, jsme byli součástí krátkého programu žen, tzn. až 3 minutové vystoupení jednotlivců z celé Evropy. Pro všechny to byl neopakovatelný zážitek!

„Krasobruslení se mi moc líbilo, ale je škoda, že jsme tam moc dlouho nebyli. A je dobré, že nás tam pozvali jako školy, myslím, že to byl dobrý nápad.“ Julie Pavelková, 7. roč.

„Škoda, že jsme tam nemohli být déle, ale hrozně moc se mi to líbilo!!“ Natálie Navrátilová, 6. C