Vánoční piškvorkový turnaj

Poslední den před vánočními prázdninami se konala vánoční piškvorková soutěž. Atmosféra byla hned od prvních minut nesmírně napínavá. Ve vzduchu visela očekávání, kdo vyhraje a kdo odejde poražen.

Soutěže se zúčastnilo 50 zájemců, kteří se rozdělili do dvou kategorií. V první kategorii (5. a 6. tříd) se na 3. místě umístila Karmela Smetanová, 2. místo obsadil Andrej Talian a 1. místo vybojovala Anička Than ze 6.B.

Druhá kategorie, určena pro žáky 7. – 9. tříd, dramatickými souboji přisoudila 3. místo Honzu Šleisovi z 8.A, stříbrnou pozici obsadila Hanka Than Van a zlato připadlo Aničce Belkové ze třídy 9.B.

Celá akce byla vydařená, všichni odcházeli spokojeni.

Žáci třídy 9.B