Výtvarná výzva školní družiny

Druhý týden

Úkolem druhého týdne  (13. – 18. 11.) bude vyrobit loutku – svého superkamaráda. Můžeš svého kamaráda dát na špejli nebo jej vybav provázkem a zkus ovládat třeba ruku, tlapku nebo ocásek. To je výzva!!! A my vám přejeme hodně štěstí! Termín je opět do středy 18. 11. do 10:30.

Vaši vychovatelé ze školní družiny.


První týden

Vyhodnocení výtvarné družinové soutěže !

Tento týden vyhrávají Maruška Drobiszová z 3.A s obrázkem Super králíka a sestry Arbanovy 1.A, Lucie s obrázkem Barbie a Silvie s obrázkem Sněhurky a sedmi trpaslíků. Výtvarnícím blahopřejeme a moc děkujeme. Mají u nás připravený balíček s dobrotou. Nicméně z důvodu situace COVID, dostanou svou odměnu po návratu do školy, což bude již brzy :o)).

Příští týden nás čeká soutěž o krok těžší.


Milí výtvarníci, kreslíři a vybarvovači. Připravili jsme si pro vás každotýdenní soutěž. Zúčastnit se může každý, kdo je přihlášen do naší školní družiny. Oddělení 1-5.

Namalujte vaši oblíbenou pohádku, nebo knihu, prostě příběh, který vám pomáhá přečkat nevlídné podzimní počasí a nouzový stav způsobený virem. (Nejlépe na velikost A4, řádně podepsané.)

Své výtvory přineste v pondělí až čtvrtek, mezi 8:30 – 10:00 na vrátnici školy, případně vhoďte do schránky u vrátnice, případně vyfocené pošlete na jardadrlik@email.cz. Uzávěrka prvního týdne je ve středu 11. listopadu do 10:30 První tři vylosovaní tvůrci si mohou ve čtvrtek 12. listopadu přijít na vrátnici školy pro dárkový balíček. Jména šťastlivců se objeví na stránkách školy. Všechna dílka budou vystavena ve škole v prostorách školních družin, případně na stránkách školy. Na vaše výtvory se těší vychovatel a vychovatelky naší školní družiny. Hodně štěstí a lehkou ruku…  Váš Jaroslav Drlík