V. A 2020/21

Angličtina – skupina p. uč. Glonkové

29.10. Milé děti, od pondělka 2. listopadu budeme zadávat domácí úkoly a vídat v online hodinách v aplikaci Teams. Zkuste se přihlásit do skupiny Angličtiny V.A a napište, že jste to zvládly.

• procvičování slovíček 3B – Mut´s present, pokud jste si je nestihli přepsat, přepište do sešitu
  • práce v pracovním sešitě: str. 25, cvičení 5 a 6 (cvičení neposílejte, všechno si zkontrolujeme v hodině)

MATEMATIKA

Zdravíme Vás, milí páťáci. Od úterka 3.11. se budeme potkávat na online hodinách matematiky přes MS Teams. Zkuste se přihlásit 🙂 .

Zasíláme práci na pondělí 2.11. Tajenka (Pokud nemáte možnost tisku, vyzvedněte na vrátnici školy.)

Vyluštěte tajenku a pošlete nafocený úkol společně s předešlým 1. pracovním listem (Opakování početních operací, převody jednotek), který jsme si měli v pondělí zkontrolovat na e-mail: v.kastovska@seznam.cz nebo WhatsApp paní učitelky Škutové (podle toho do jaké skupiny patříte).  Už se na vás těšíme. 😀

Práce na  22. – 23. 10.

Opakování početních operací, převody jednotek – pracovní list

Pracovní list si vytiskni nebo vyzvedni do pátku na vrátnici školy. Vypracuj a přines do školy 1. den, kdy se zase všichni společně setkáme 🙂 . Přemýšlej, nespěchej, tato práce je na známku.

21.10Prohlédni si nápisy na různých obalech od nápojů, mléčných výrobků, sladkostí, těstovin, hygienických potřeb,..  vypiš do školního sešitu do 1. sloupce hmotnost věcí,           do 2. sloupce objem  věcí. (Uveď od každého 10 příkladů.) Nezapomeň připisovat jednotky!

příklad:

hmotnost                                                                     objem

1. mléčná čokoláda    100 g                                           1. mléko       1 l

2.čočka                         500 g                                           2.  jar          1 350 ml

3.      pokračuj sám …                                                      3.     pokračuj sám …

Práce na období 14. – 21.10. (ve škole jsem si vše ukázali a zakroužkovali)

• PS str.14 (kromě cv.5)
  • PS str.15 (kromě cv.4)
  • PS str.16 (kromě cv.4, 5)
  • PS str.17 (kromě cv.4)

Ať vám jde práce hezky od ruky 😆 .