Naši žáci získali ve velké konkurenci 2. místo v okresním kole dopravní soutěže „Mladý cyklista“

18. května se konalo okresní kolo dopravní soutěže BESIP „Mladý cyklista“. Ve starší kategorii nás reprezentovali Lucie Kyšková, Kateřina Bílská, Daniel Červený (8. B) a Matěj Urbaník (6. C) a vybojovali ve velké konkurenci krásné druhé místo. Matěj Urbaník se stal absolutním vítězem této soutěže pouze s dvěma trestnými body.

Za mladší kategorii soutěžili Daniel Fussek, Vítek Mihajlo, Natálie Kucharczyková (4. B) a Viktorie Trávníková (6.C) a získali rovněž druhé místo. Daniel Fussek obsadil druhé místo v jednotlivcích. Všem těmto žákům gratulujeme a také děkujeme za vzornou přípravu na tuto soutěž.