Oslava 30. výročí založení naší školy

Minulý týden jsme na naší škole oslavili 30. výročí jejího vzniku. 1. září 1994 k nám nastoupili první prvňáčci. Mnozí z nich se k nám vracejí se svými dětmi a vyrůstá u nás již druhá generace budoucích dospěláků. V tento den si všichni mohli přijít zavzpomínat, popovídat s bývalými učiteli. Pro nejmenší byla připravena spousta aktivit, například skákací hrad, vystoupení kouzelníka, děti si mohly vyzkoušet zumbu, kimball, jízdu na skateboardu, nechat si pomalovat obličej nebo se vyfotit ve foto koutku. V uličce dobrot a v kavárničce byla spousta občerstvení, které připravili naši šikovní kuchaři a žáci z jednotlivých tříd. Moc bychom chtěli poděkovat všem, kteří přišli, účinkujícím, prodávajícím, učitelům a asistentům a rodičům, kteří vše zorganizovali a připravili. Děkujeme, že jste byli součástí a doufáme, že jste si to společně s námi užili!

Fotogalerii naleznete zde…

Fotografie budeme ještě postupně přidávat.