Včerejší den naše škola prožívala v úžasné atmosféře projektového dne Pevnost Moravská s tématem Příroda nám blízká

Soutěž byla oproti meziškolnímu kolu obohacena o výtvarnou složku. Tentokráte náročnější než jednotlivé úkoly mohla být organizace aktivit uvnitř třídy. Úkoly totiž přicházely nečekaně pomocí aplikace Teams a bylo nutno rozvrhnout, kdo půjde na které stanoviště. Velký důraz byl dán nejen na organizaci, ale také na čtenářské kompetence. Zpestřením byla pro žáky práce s natočenými videy z přírodních oblastí okolo Havířova. Dále nechám mluvit přiložené fotografie, které mluví za vše. Děkuji žákům za jejich zaujetí i dva dny před vysvědčením a za jejich vášeň, která provázela Kahoot kvíz. Děkuji všem třídním učitelům, kteří byli žákům k ruce.  Děkuji všem asistentům a asistentkám za jejich obrovskou pomoc, sdružení přátel školy za jejich finanční podporu celé akce a naší paní ředitelce, které nás v podobných akcích podporuje.

Jaroslav Drlík

Fotogalerie zde…