Změna ve vedení školy

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolte mi, abych Vám oznámila, že od 1. 11. 2020 jsem byla jmenována do funkce ředitelky školy. Na škole jsem dlouhodobě působila jako učitelka 1. stupně a prostředí školy je mi velmi dobře známo. Chtěla bych i nadále udržet osvědčené a fungující aktivity školy, které přispívají k jejímu dobrému jménu, ale také odstraňovat její slabé stránky.  Přeji si, aby naše škola byla nejen centrem povinného vzdělávání, ale i místem, kde se žáci cítí dobře a jsou vzděláváni spokojenými pedagogy.

V této nelehké době děkuji všem pedagogům, kteří přistoupili k distanční výuce velice zodpovědně a snaží se odvádět co nejlepší práci, ale také Vám – rodičům, kteří pomáháte svým dětem a vedete je k zodpovědnosti.

Věřím, že současná situace je dočasná a budeme se zase brzy potkávat ve škole.

Mgr. Marcela Sasynová, nová ředitelka ZŠ