Změna zahájení školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

na naší škole stále probíhá výměna oken a rekonstrukce nám neumožňuje zahájit školní rok tradičně 1. září.

1.a 2. září je ředitelkou školy vyhlášeno ředitelské volno. Prezenční výuka začne 5.9.  v 8.00 pouze pro 1. stupeň (2.-5. ročník). slavnostní zahájení pro žáky prvních ročníků v 8.30 a 2. stupeň zahájí výuku 5. 9.  v 8.00 distančně prostřednictvím TEAMS. Bližší informace získají žáci 2. stupně od svých třídních učitelů. Od 5.9. je zajištěna školní družina i školní stravování. Školní jídelna bude otevřena do 13.00 hod. Žáci druhého stupně budou využívat pouze zadní vchod.

Stále také nemáme přístup k pevným linkám, v případě nutnosti volejte číslo: 739076002. Pro komunikaci s vedením školy raději volte email: sekretariat@zsmoravska.cz.

Mgr. Marcela Sasynová, ředitelka školy